Založení

Počátkem nového tisíciletí v roce 2001 vznikl v Dolních Dunajovicích mužský sbor, který byl později doplněn také o sbor ženský, neboť právě i ženy chtěly mužům dokázat, že i ony umějí dobře zpívat. Mužský sbor je pod vedením Ing. Pavla Bravence, ženský sbor vede paní Zdenka Karlíková. Oba sbory zpívají písně z Podluží a Moravského Slovácka, ženy ještě k tomu zpívají písničky od pana Vladimíra Hnátka, známého autora mnoha písní.

Mužský a ženský sbor

Kroje

Přes Mikulov vede spousta cyklostezek, můžete se vydat na kole do nedalekých Klentnic, kde se nachází zřícenina hradu Sirotčí hrádek. Doporučujeme navštívit mikulovský lom, který se nachází na samotném okraji města směrem na Milovice. Spousta lidí mu neřekne jinak, než malý český Jadran, rozhodně se řadí mezi nejhezčí přírodní koupaliště na Pálavě, ne-li úplně nejhezčí.

Co zpíváme?

Nejmodernější aquapark v České republice najdete pouhých 20 minut jízdy autem od nás. Aqualand Moravia nabízí až 12 bazénů, 20 tobogánů a skluzavek, 24 saun a procedur. Je otevřený 365 dní v roce a může být příjemným zpestřením vaší dovolené. Zdrojem vody v Aqualandu Moravia je přírodní termální voda s teplotou okolo 30 stupňů Celsia a proto je aquapark vhodný k návštěvě i během zimních měsíců, kdy je většina atrakcí krytých, takže jejich využití není vázáno jen na letní měsíce.

Pokud se do Aqualandu Moravia vydáte, neváhejte se na nás obrátit, poskytneme vám slevu 10 % na vstup do aquaparku či Wellness.

Aqualand Moravia